École des Roches Language & Cooking Program eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

École des Roches, Edmond Demolins tarafından 1899 yılında kurulmuştur. Kurulduğu dönemde eğitime yenilikçi bir yaklaşım getirdiği için zamanın ilerisinde görülmüş ve Fransa’nın ilk yeni okullarından olmuştur. Evrensel ve hümanist değerlere odaklandığı için yeni okullara örnek olarak da tanınmıştır. Dünyanın her ülkesinden öğrenci kabul eden École des Roches, 2015 yılında küresel prestijli GEMS Eğitim grubuna katılmıştır.

Zamana ayak uyduran École des Roches’da bir televizyon ağı, merkezî bir restoran, go kart ve uçak pisti vardır.

Bu program dâhilinde öğrencilere Genel Dil Eğitimi ile diğer gezi ve eğlence olanaklarının yanı sıra profesyonel eğitmenler tarafından aşçılık eğitimi verilir. Öğrenciler dil eğitimlerini 10-15 kişilik sınıflarda haftada 20 saat sürecek şekilde alırlar. Program sonunda ise akademik bir değerlendirme ile kurs sertifikasına sahip olurlar.

Programa dâhil olan aşçılık kursunda katılımcılar, Fransız gastronomisinin ünlü yemek ve tatlılarını nasıl pişireceklerini öğrenme şansı bulurlar. Program, katılımcıların Fransız gastronomisinin tarihî dönüm noktasını keşfedebilecekleri, resmî bir yemek tadımı yaşama şansına sahip olacakları gizemli bir gezi ile sona erer.

Program Başlangıç Tarihi : 16 Haziran / 30 Haziran / 14 Temmuz / 28 Temmuz 2019          Süre : 2 Hafta

Ülke : FransaŞehir : NormandyEğitim Dili : İngilizce | FransızcaOkul Türü : Yaz OkullarıKonaklama Türü : YurtProgram Türü : Fransızca + Aşçılık | İngilizce + AşçılıkYaş Grubu : 12-18

Form

Video

Fotoğraflar (6)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız