École des Roches Language, Culture & Activities Summer Camp eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

École des Roches, Edmond Demolins tarafından 1899 yılında kurulmuştur. Kurulduğu dönemde eğitime yenilikçi bir yaklaşım getirdiği için zamanın ilerisinde görülmüş ve Fransa’nın ilk yeni okullarından olmuştur. Evrensel ve hümanist değerlere odaklandığı için yeni okullara örnek olarak da tanınmıştır. Dünyanın her ülkesinden öğrenci kabul eden École des Roches, 2015 yılında küresel prestijli GEMS Eğitim grubuna katılmıştır.

Zamana ayak uyduran École des Roches’da bir televizyon ağı, merkezî bir restoran, go kart ve uçak pisti vardır.

Bu program dil seviyelerini yükseltmek isteyen öğrenciler içindir. Öğrenciler dil seviyelerine göre ayrılarak 10-15 kişilik sınıflarda haftada 20 saat eğitim görür. Program sonunda akademik bir değerlendirme ile kurs sertifikası alır.

Dil eğitiminin yanı sıra öğrenciler, öğleden sonra ve akşamları golf, tenis, yüzme, badminton, futbol, dans, fitness, su jimnastiği, basketbol ve hentbol gibi aktivitelere katılabilir. Talep eden öğrenciler ücretli bir şekilde binicilik ve havacılık eğitimleri alabilir. Haftada 2 tam gün düzenlenen gezilerde Paris, Versailles, Deauville, Loire Castles, Mont Saint Michel, Le Mans, II. Dünya Savaşı çıkarma sahilleri, vb. tarihi değere sahip ünlü mekânları keşfetme şansına sahip olurlar.

Fransızca Program Başlangıç Tarihi: 16 Haziran 2019      Süre: 2 – 9 Hafta

İngilizce Program Başlangıç Tarihi: 30 Haziran 2019     Süre: 2 – 6 Hafta

Ülke : FransaŞehir : NormandyEğitim Dili : İngilizce | FransızcaOkul Türü : Yaz OkullarıKonaklama Türü : YurtProgram Türü : Genel Fransızca | Genel IngilizceYaş Grubu : 8-18

Form

Video

Fotoğraflar (8)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız