Accord Paris Saint Nicolas Summer Camp eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

Kampüs Paris’in güney kesiminde çok çekici bir lokasyonda yer almaktadır. Program, öğrencilere Fransızcalarını geliştirme imkânının yanında dünyanın her yerinden unutulmaz arkadaşlar edinme şansını da verir.  Aynı cinsiyetten öğrenciler dört kişilik odalarda konaklama imkânına sahiptirler.

Öğrenciler tarafından kat banyo ve tuvaletleri kullanılır. Havlular ve çarşaflar haftada bir kez kampüs yönetimi tarafından değiştirilir. Öğrenciler için haftada bir kez çamaşır yıkama hizmeti verilmektedir. Öğrencilere her gün üç öğün yemek servis edilirken, gezilerde ise öğrenciler için yemek paketi hazırlanır. Ayrıca öğleden sonraları atıştırmalıklar da sunulmaktadır.

Modern kampüs içinde basketbol, voleybol, hentbol ve Badmington için spor salonu bulunmaktadır.

Haftada üç kez yarım günlük geziler organize edilmektedir. Öğrenciler gerek eğitim sırasında gerekse gezilerde öğretmenlerinin ve takım liderlerinin gözetiminde bulunurlar. Haftada 15 saat dil eğitimi alan öğrenciler Disnayland Paris, Asterix Park, The Castles of the Loire Valley gibi ücretli, ekstra tam günlük gezilere de katılabilirler.  

Program Başlangıç Tarihi : 30 Haziran - 10 Ağustos 2019      Süre: 1 - 6 Hafta

 

Ülke : FransaŞehir : ParisEğitim Dili : FransızcaOkul Türü : Yaz OkullarıKonaklama Türü : YurtProgram Türü : Genel FransızcaYaş Grubu : 6-12  |  13-17

Form

Video

Fotoğraflar (4)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız