Azurlingua English Summer Camp for Juniors eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

Azurlingua Dil Okulu 30 yıllık deneyimiyle yaklaşık 100.000 öğrenciye ev sahipliği yapmış bir eğitim kurumudur. Her yıl dünyanın birçok ülkesinden gelen 4000’den fazla öğrenciye kişiselleştirilmiş eğitim programları sunmaktadır. Fransız Rivierası’nın merkezi Nice şehrinde yer alan Azurlingua Dil Okulu en iyi şekilde donatılmış sınıflarda hizmet vermektedir. Nice şehri, 150.000’den fazla kişinin İngilizce konuştuğu bir bölgedir. Bu yüzden İngilizce dil seviyelerini yükseltmek isteyen katılımcılar için uygun bir yerleşimdir. Azurlingua’nın Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) kapsamında hazırlanan eğitim programlarında yer alan öğrenciler hızlı bir şekilde dil seviyelerini yükseltir ve kurs sonunda dil üzerinde hâkimiyet kazanırlar.

Bu programda öğrenciler alanında uzman öğretmenlerden İngilizce dil seviyelerine göre şekillenen kurslarda eğitim alırlar. İngilizce dil eğitim programı Standart ve Intensive (yoğun) eğitim seçeneklerinden oluşmaktadır. Standart programda eğitimler haftada 15 saat olacak şekilde toplam 20 ders yapılır. Ders grupları maksimum 15 kişiliktir. Intensive programda ise haftada 19 saat 30 dakika toplam 26 ders İngilizce eğitimi yapılır. Sınıflar maksimum 12 kişiliktir. Programın 20 dersinde Standart İngilizce eğitim programı uygulanır. Kalan 6 derste ise küçük bir grupla yoğun bir şekilde eğitimler gerçekleştirilir. Program süresince öğrenciler yurtta tam pansiyon esasında konaklarlar. Yurt konaklamaları 7/24 güvenliği sağlanan binalarda yapılır. Hafta sonları öğle yemeği packed lunch şeklinde sağlanır. Ayrıca öğrenciler besin alerjileri ve özel diyetleriyle ilgili taleplerini kuruma bildirebilirler.

İngilizce dil eğitiminin yanı sıra öğrenciler okul bünyesinde düzenlenen aktivite ve gezilere katılabilirler. Yarım günlük gezilerde Juan-les-Pins, Antibes, St-Paul de Vence, Villefranche, Eze, Vieux Nice 1 tam günlük gezilerde ise; Menton, Monaco, Cannes, Saint-Tropez, San-Remo ve iles de Lérins bölgeleri ziyaret edilir. MAMAC ve Matisse Müzesi, Park Phoneix, Florian’a turlar düzenlenir. Ayrıca öğrenciler paten, tiyatro atölye çalışmaları, Lazer TAG oyunu, dans sınıfları (hip hop) etkinliklerine katılabilirler. Programdaki sportif etkinlikler futbol, hentbol, basketbol, masa tenisi, voleybol, bowling, fitness, fly fish (şişme botla su aktivitesi) içerir. Her akşam düzenlenen etkinlikler ise salsa dersleri, karaoke, film gecesi ve öğrenci şovlarını içerir. Öğrenciler gerçekleşen bütün aktivitelerde İngilizceyi akıcı şekilde konuşan deneyimli bir ekip nezaretindedirler. Gezilere ve aktivitelere ulaşımlar kurumun deneyimli şoförleri tarafından sağlanır.

Program Başlangıç Tarihi : Temmuz - Ağustos 2019

Ülke : FransaŞehir : NiceEğitim Dili : İngilizceOkul Türü : Yaz KamplarıKonaklama Türü : YurtProgram Türü : Genel IngilizceYaş Grubu : 8-17

Form

Video

Fotoğraflar (6)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız