Azurlingua English Summer School for Adults eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

Azurlingua Dil Okulu 30 yıllık deneyimiyle yaklaşık 100.000 öğrenciye ev sahipliği yapmış bir eğitim kurumudur. Her yıl dünyanın birçok ülkesinden gelen 4000’den fazla öğrenciye kişiselleştirilmiş eğitim programları sunmaktadır. Okul tarafından verilen eğitimlerde öğrencilerin hızlı ve etkili bir şekilde ilerlemeleri için en iyi koşullar sağlanmaktadır. Fransız Rivierası’nın merkezi Nice şehrinde yer alan Azurlingua Dil Okulu en iyi şekilde donatılmış sınıflarda hizmet vermektedir. Nice şehri, 150.000’den fazla kişinin İngilizce konuştuğu bir bölgedir. Bu yüzden İngilizce dil seviyelerini yükseltmek isteyen katılımcılar için uygun bir yerleşimdir.

Azurlingua, İngilizce eğitimine katılan yetişkinlerin beklentilerine uygun bir şekilde özel olarak tasarlanmış diploma veya sertifika programları sunar. Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) kapsamında hazırlanan eğitim programlarında öğrenciler hızlı bir şekilde dil seviyelerini yükseltir ve kurs sonunda dil üzerinde hâkimiyet kazanırlar. Yetişkinler için düzenlenen İngilizce dil eğitim programı Standart ve Intensive (yoğun) olmak üzere 2’ye ayrılır. Eğitim grupları aynı dil seviyesinde öğrencilerden oluşur. Standart programda haftalık 15 saat olmak üzere toplam 20 ders maksimum 12 kişilik sınıflarda yapılır. Intensive programda ise haftada 22 saat 30 dakika toplam 30 ders İngilizce eğitimi yapılır. Sınıflar maksimum 10 kişiliktir. Programın 20 dersi standart İngilizce eğitim programını içerir. 10 ders ise küçük bir grupla yoğun bir şekilde gerçekleştirilir.

Program Başlangıç Tarihi : Temmuz - Ağustos 2019

Ülke : FransaŞehir : NiceEğitim Dili : İngilizceOkul Türü : Yaz OkullarıKonaklama Türü : Otel  |  YurtProgram Türü : Genel IngilizceYaş Grubu : 16+

Form

Video

Fotoğraflar (6)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız