Azurlingua English & Tennis Program eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

Azurlingua Dil Okulu 30 yıllık deneyimiyle yaklaşık 100.000 öğrenciye ev sahipliği yapmış bir eğitim kurumudur. Her yıl dünyanın birçok ülkesinden gelen 4000’den fazla öğrenciye kişiselleştirilmiş eğitim programları sunmaktadır. Fransız Rivierası’nın merkezi Nice şehrinde yer alan Azurlingua Dil Okulu en iyi şekilde donatılmış sınıflarda hizmet vermektedir. Nice şehri, 150.000’den fazla kişinin İngilizce konuştuğu bir bölgedir. Bu yüzden İngilizce dil seviyelerini yükseltmek isteyen katılımcılar için uygun bir yerleşimdir. Azurlingua’nın Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) kapsamında hazırlanan eğitim programlarında yer alan öğrenciler hızlı bir şekilde dil seviyelerini yükseltir ve kurs sonunda dil üzerinde hâkimiyet kazanırlar.

Bu program İngilizce ile Tenis eğitimlerini içermektedir. İngilizce eğitim programı öğrencilerin dil seviyesine göre düzenlenen bir programdır. Eğitimler alanında uzman öğretmenler tarafından maksimum 15 kişilik sınıflarda gerçekleştirilir. Haftada 15 saat olacak şekilde toplam 20 ders yapılır.

Fransız Tenis Federasyonu (FFT) tarafından akredite edilmiş olan tenis eğitimleri haftada 5 yarım gün İngilizce eğitimlerinin ardından gerçekleştirilir. Dersler 14.30-16.00 saatleri arasında haftada toplam 7,5 saat olacak şekilde yapılır. Sports Academy Programlarına katılmak isteyen öğrencilerden aileleri tarafından onaylanmış sağlık belgesi talep edilir.

Bu programda yurtta ve aile yanında tam pansiyon esasında konaklama seçenekleri vardır. Aileler öğrencilerin ilgi alanlarına, hobilerine ve yaşlarına göre seçilirler. Yurt konaklamaları ise 7/24 güvenliği sağlanan binalarda yapılır. Yurtta hafta sonları öğle yemeği packed lunch şeklinde sağlanır. Ayrıca öğrenciler besin alerjileri ve özel diyetleriyle ilgili taleplerini kuruma bildirebilirler.

Öğrenciler eğitim programlarının yanı sıra okul bünyesinde düzenlenen aktivite ve gezilere katılabilirler. Yarım günlük gezilerde Juan-les-Pins, Antibes, St-Paul de Vence, Villefranche, Eze, Vieux Nice 1 tam günlük gezilerde ise; Menton, Monaco, Cannes, Saint-Tropez, San-Remo ve iles de Lérins bölgeleri ziyaret edilir. MAMAC ve Matisse Müzesi, Park Phoneix, Florian’a turlar düzenlenir. Ayrıca öğrenciler paten, tiyatro atölye çalışmaları, Lazer TAG oyunu, dans sınıfları (hip hop) etkinliklerine katılabilirler. Programdaki sportif etkinlikler futbol, hentbol, basketbol, masa tenisi, voleybol, bowling, fitness, fly fish (şişme botla su aktivitesi) içerir. Her akşam düzenlenen etkinlikler ise salsa dersleri, karaoke, film gecesi ve öğrenci şovlarını içerir. Öğrenciler gerçekleşen bütün aktivitelerde İngilizceyi akıcı şekilde konuşan deneyimli bir ekip nezaretindedirler. Gezilere ve aktivitelere ulaşımlar kurumun deneyimli şoförleri tarafından sağlanır.

Program Başlangıç Tarihi : 1 Temmuz 2019

Ülke : FransaŞehir : NiceEğitim Dili : İngilizceOkul Türü : Yaz OkullarıKonaklama Türü : Aile Yanı  |  YurtProgram Türü : İngilizce + TenisYaş Grubu : 12-17

Form

Video

Fotoğraflar (5)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız