Azurlingua Junior Combined French Program eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

Azurlingua Dil Okulu 30 yıllık deneyimiyle yaklaşık 100.000 öğrenciye ev sahipliği yapmış bir eğitim kurumudur. Fransız hükümetinin prestijli ‘’Qualité FLE’’ unvanına sahiptir. Her yıl dünyanın birçok ülkesinden gelen 4000’den fazla öğrenciye Fransızca seviyelerine göre kişiselleştirilmiş eğitim programları sunmaktadır. Okul tarafından verilen eğitimlerde öğrencilerin hızlı ve etkili bir şekilde ilerlemeleri için en iyi koşullar sağlanmaktadır. Fransız Rivierası’nın merkezi Nice şehrinde yer alan Azurlingua Dil Okulu en iyi şekilde donatılmış sınıflarda hizmet vermektedir.

Combined Fransızca eğitim programı, Standart Fransızca programıyla birlikte özel ders almak isteyen öğrenciler içindir. Programa başlangıçtan ileri seviyeye kadar Fransızca dil bilgisine sahip tüm öğrenciler katılabilirler. Standart Fransızca programı eğitimleri haftada 20 ders olacak şekilde yapılır. Özel derslerin sayıları 5, 10, 15 veya 20 ders olacak şekilde seçilebilir. Standart Fransızca eğitimleri maksimum 12 kişilik sınıflarda yapılır. Eğitimlerde öğrenciler Fransızca okuma ve yazma alıştırmaları yaparlar. Sesli dokümanlar ve filmlerle çalışırlar. Sunumlara sözel ve yazılı hazırlıklar yaparlar. Özel dersler 1 veya 2 öğrencinin katılımıyla yapılır. Özel derslerde öğretmenler öğrencilerin beklentilerini karşılamak için onların hedeflerine göre alıştırmalar yaparlar. Derslerde öğrenciler Fransızca seviyelerine göre resmi e-posta cevaplama, konuşmalara katılma ya da Fransızca rapor yazma gibi günlük görevler üzerine çalışırlar. Combined programa katılan öğrenciler hızlıca Fransızca gramer, kelime ve fiil çekimi konularında kendilerini geliştirler. Fransızca konuşarak kendilerini ifade edebilirler. Ayrıca Fransız Rivierası’nda düzenlenen keşif gezilerinde Fransız kültürünü ve sanatını öğrenirler.

Bu programda yurtta ve aile yanında tam pansiyon esasında konaklama seçenekleri vardır. Aileler öğrencilerin ilgi alanlarına, hobilerine ve yaşlarına göre seçilirler. Yurt konaklamaları ise 7/24 güvenliği sağlanan binalarda yapılır. Yurtta hafta sonları öğle yemeği packed lunch şeklinde sağlanır. Ayrıca öğrenciler besin alerjileri ve özel diyetleriyle ilgili taleplerini kuruma bildirebilirler.

Fransızca dil eğitiminin yanı sıra öğrenciler okul bünyesinde düzenlenen aktivite ve gezilere katılabilirler. Yarım günlük gezilerde Juan-les-Pins, Antibes, St-Paul de Vence, Villefranche, Eze, Vieux Nice 1 tam günlük gezilerde ise; Menton, Monaco, Cannes, Saint-Tropez, San-Remo ve iles de Lérins bölgeleri ziyaret edilir. MAMAC ve Matisse Müzesi, Park Phoneix, Florian’a turlar düzenlenir. Ayrıca öğrenciler paten, tiyatro atölye çalışmaları, Lazer TAG oyunu, dans sınıfları (hip hop) etkinliklerine katılabilirler. Programdaki sportif etkinlikler futbol, hentbol, basketbol, masa tenisi, voleybol, bowling, fitness, fly fish (şişme botla su aktivitesi) içerir. Her akşam düzenlenen etkinlikler ise salsa dersleri, karaoke, film gecesi ve öğrenci şovlarını içerir. Öğrenciler gerçekleşen bütün aktivitelerde deneyimli bir ekip nezaretindedirler. Gezilere ve aktivitelere ulaşımlar kurumun deneyimli şoförleri tarafından sağlanır.

Ülke : FransaŞehir : NiceEğitim Dili : FransızcaOkul Türü : Dil OkullarıKonaklama Türü : Aile Yanı  |  YurtProgram Türü : Genel FransızcaYaş Grubu : 12-17

Form

Video

Fotoğraflar (7)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız