Azurlingua Junior Intensive French Program eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

Azurlingua Dil Okulu 30 yıllık deneyimiyle yaklaşık 100.000 öğrenciye ev sahipliği yapmış bir eğitim kurumudur. Fransız hükümetinin prestijli ‘’Qualité FLE’’ unvanına sahiptir. Her yıl dünyanın birçok ülkesinden gelen 4000’den fazla öğrenciye Fransızca seviyelerine göre kişiselleştirilmiş eğitim programları sunmaktadır. Okul tarafından verilen eğitimlerde öğrencilerin hızlı ve etkili bir şekilde ilerlemeleri için en iyi koşullar sağlanmaktadır. Fransız Rivierası’nın merkezi Nice şehrinde yer alan Azurlingua Dil Okulu en iyi şekilde donatılmış sınıflarda hizmet vermektedir.

Intensive (yoğun) eğitim programı öğrencilerin Fransızca üzerinde iyi bir şekilde hâkimiyet kurmasını sağlar. Eğitimler anadili Fransızca olan nitelikli ve deneyimli öğretmenler tarafından maksimum 12 kişilik sınıflarda gerçekleştirilir. Haftada 19 saat 30 dakika olmak üzere toplam 26 ders yapılır. Programın 20 dersi Standart Program Fransızca eğitimiyle gerçekleştirilir. 6 dersi ise küçük gruplarla öğrencilerin Fransızca yeteneklerini güçlendirmek için yapılır. Intensive programda öğrenciler beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre dil bilgilerini geliştirirler. Günlük hayatta Fransızca ile ilgi karşılaşacakları konular üzerinde çalışmalar yaparlar. (Fransızca mail cevaplama vb.) Öğrenciler bu kursun sonunda temel düzey Fransızcada uzmanlaşıp, kendilerinden yazılı ve sözlü anlatımda kolaylıkla bahsedebilirler. Ayrıca yerel bölge ve kültür gezilerinde Fransızca bilgilerini derinleştirebilirler.

Bu programda yurtta ve aile yanında tam pansiyon esasında konaklama seçenekleri vardır. Aileler öğrencilerin ilgi alanlarına, hobilerine ve yaşlarına göre seçilirler. Yurt konaklamaları ise 7/24 güvenliği sağlanan binalarda yapılır. Yurtta hafta sonları öğle yemeği packed lunch şeklinde sağlanır. Ayrıca öğrenciler besin alerjileri ve özel diyetleriyle ilgili taleplerini kuruma bildirebilirler.

Fransızca dil eğitiminin yanı sıra öğrenciler okul bünyesinde düzenlenen aktivite ve gezilere katılabilirler. Yarım günlük gezilerde Juan-les-Pins, Antibes, St-Paul de Vence, Villefranche, Eze, Vieux Nice 1 tam günlük gezilerde ise; Menton, Monaco, Cannes, Saint-Tropez, San-Remo ve iles de Lérins bölgeleri ziyaret edilir. MAMAC ve Matisse Müzesi, Park Phoneix, Florian’a turlar düzenlenir. Ayrıca öğrenciler paten, tiyatro atölye çalışmaları, Lazer TAG oyunu, dans sınıfları (hip hop) etkinliklerine katılabilirler. Programdaki sportif etkinlikler futbol, hentbol, basketbol, masa tenisi, voleybol, bowling, fitness, fly fish (şişme botla su aktivitesi) içerir. Her akşam düzenlenen etkinlikler ise salsa dersleri, karaoke, film gecesi ve öğrenci şovlarını içerir. Öğrenciler gerçekleşen bütün aktivitelerde deneyimli bir ekip nezaretindedirler. Gezilere ve aktivitelere ulaşımlar kurumun deneyimli şoförleri tarafından sağlanır.

Ülke : FransaŞehir : NiceEğitim Dili : FransızcaOkul Türü : Dil OkullarıKonaklama Türü : Aile Yanı  |  YurtProgram Türü : Genel FransızcaYaş Grubu : 12-17

Form

Video

Fotoğraflar (5)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız