Azurlingua Kids Summer Program eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

Azurlingua Dil Okulu 30 yıllık deneyimiyle yaklaşık 100.000 öğrenciye ev sahipliği yapmış bir eğitim kurumudur. Fransız hükümetinin prestijli ‘’Qualité FLE’’ unvanına sahiptir. Her yıl dünyanın birçok ülkesinden gelen 4000’den fazla öğrenciye Fransızca seviyelerine göre kişiselleştirilmiş eğitim programları sunmaktadır. Okul tarafından verilen eğitimlerde öğrencilerin hızlı ve etkili bir şekilde ilerlemeleri için en iyi koşullar sağlanmaktadır. Fransız Rivierası’nın merkezi Nice şehrinde yer alan Azurlingua Dil Okulu en iyi şekilde donatılmış sınıflarda hizmet vermektedir.

Bu programda 8 – 12 yaş arası öğrenciler bulundukları Fransızca dil seviyelerine uygun olarak eğitim alırlar. Öğrenciler sıkı bir eğitim metoduyla eğitim alırken Fransız Rivierası’nı keşfeder ve dünyanın birçok farklı ülkesinden yaşıtlarıyla tanışma fırsatı bulurlar.

Eğitimler anadili Fransızca olan nitelikli ve deneyimli öğretmenler tarafından maksimum 15 kişilik sınıflarda gerçekleştirilir. Haftada 15 saat olacak şekilde toplam 20 ders yapılır. Fransızca derslerinde yazılı ve sözlü anlatımda öğrencilere sağlam bir temel kazandırmak amaçlanır. Program boyunca öğrenciler çok sayıda alıştırmalar yaparlar. Yazılı ve sesli şekilde yapılan bu alıştırmalarda öğrencilerin Fransızcanın farklı formlarını anlamaları sağlanır. Eğitimler sırasında öğrenciler birçok konuda tartışmalar düzenler ve sunumlar yaparlar. Bu şekilde topluluk önünde kaygılanmadan ve duraksamadan Fransızca konuşma becerisi kazanırlar. Ayrıca öğrenciler Fransız kültürünü ve Fransızların gündelik yaşam alışkanlıklarını öğrenirler.

Bu programda öğrenciler Nice’in batısında 30.000 m2’lik bir arazide yer alan Les Eucalyptus’un yurdunda tam pansiyon esasında konaklarlar. Yurtta hafta sonları öğle yemeği packed lunch şeklinde sağlanır. Ayrıca öğrenciler besin alerjileri ve özel diyetleriyle ilgili taleplerini kuruma bildirebilirler.

Fransızca dil eğitiminin yanı sıra öğrenciler okul bünyesinde düzenlenen aktivite ve gezilere katılabilirler. Yarım günlük gezilerde Juan-les-Pins, Antibes, St-Paul de Vence, Villefranche, Eze, Vieux Nice 1 tam günlük gezilerde ise; Menton, Monaco, Cannes, Saint-Tropez, San-Remo ve iles de Lérins bölgeleri ziyaret edilir. MAMAC ve Matisse Müzesi, Park Phoneix, Florian’a turlar düzenlenir. Ayrıca öğrenciler paten, tiyatro atölye çalışmaları, Lazer TAG oyunu, dans sınıfları (hip hop) etkinliklerine katılabilirler. Programdaki sportif etkinlikler futbol, hentbol, basketbol, masa tenisi, voleybol, bowling, fitness, fly fish (şişme botla su aktivitesi) içerir. Öğrenciler gerçekleşen bütün aktivitelerde deneyimli bir ekip nezaretindedirler. Gezilere ve aktivitelere ulaşımlar kurumun deneyimli şoförleri tarafından sağlanır.

Program Başlangıç Tarihi : 7 Temmuz 2019

Ülke : FransaŞehir : NiceEğitim Dili : FransızcaOkul Türü : Yaz OkullarıKonaklama Türü : YurtProgram Türü : Genel FransızcaYaş Grubu : 8-12

Form

Video

Fotoğraflar (6)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız