CAVILAM Alliance Français Junior Summer Program eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

CAVILAM (Centre d’Approches Vivantes des Langues et des Médias) Vichy Belediyesi ve Clermont-Ferrand Üniversiteleri tarafından 1964’te kurulmuştur. 2012 yılında Alliances Françaises ağına katılarak CAVILAM - Alliance Française adını almıştır. Kurulduğu tarihten beri Fransızca öğretim ve pedagojik araştırma merkezi olarak hizmet vermektedir. Üstün teknik donanıma ve kaliteli eğitim anlayışına sahip olan okul her yıl 120 ülkeden 5000’den fazla öğrenciye Fransızca dil eğitimi verir.

CAVILAM - Alliance Française, Vichy şehir merkezine iki adımlık mesafede bulunan, seçkin bir alanda yer alır. Fransa’nın kalbinde doğa ile iç içe, otantik bir bölgede bulunan Vichy, Fransız hayat tarzını keşfetmek için ideal bir şehirdir. Auvergne bölgesine ve tüm Fransa'ya gezilerin başlangıç noktasıdır. 

Bu program dâhilinde öğrenciler haftada 15 saat Fransızca dil eğitimi alırlar. Dil eğitiminin yanı sıra multi-sport aktivitelerine ve gezilere katılabilirler. Multisport aktivitelerinde tenis, golf, kürek sörfü, VTT, acrobranche (ağaç parkuru) vb. alanlar bulunmaktadır. Ayrıca bölgede bulunan Vulcania (Tema Park), Le Pal, Auvergne Yanardağlarını ve Clermont-Ferrand'ı ziyaret edebilirler.

Program Başlangıç Tarihi : 23 Haziran – 21 Temmuz 2019     Süre: 2 – 4 Hafta

Ülke : FransaŞehir : VichyEğitim Dili : FransızcaOkul Türü : Yaz OkullarıKonaklama Türü : Aile Yanı  |  YurtProgram Türü : Fransızca + MultisportYaş Grubu : 12-16

Form

Video

Fotoğraflar (5)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız