CEI Centre d'Échanges Internationaux Arcachon Bay French & Surf Program eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

Arcachon Körfezi okyanusta muhteşem gün batımlarıyla, kum plajıyla ve çam ormanlarıyla meşhur bir bölgedir. Genç ve dinamik şehir olan Bordeaux’un yanında üzüm bağlarıyla çevrili kaleleriyle ünlüdür.

Bu programda öğrenciler haftada 15 derse katılırlar (her biri 50 dakika olmak üzere 3 ders). Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Yazılı sınavlar, uygun seviyeyi (temel, orta veya ileri seviye) belirlemek için ilk ders gününde yapılır. Dersler anadili Fransızca olan öğretmenler tarafından işlenmektedir. Program sonunda öğrenciler bitirme sertifikası alır.

Okyanus kıyısında Fransızca dersleriyle birleştirilmiş sörf dersleri!

Sabah derslerinden sonra öğrenciler haftada 4 kere sörf alıştırmaları yapacaklardır. Sörf noktalarına günlük ulaşım düzenlenir.  Sörf dersleri her seviyeye göre uyarlanır. Kaliteli dalgıç kıyafetleri ve sörf tahtaları okul tarafından ödünç verilir.

Seçilecek olan çok çeşitli sörf tahtalarının içinde köpük sörf içerenlerden seçilecektir. Köpük sörf tahtalarıyla sörf öğrenmek sörfün en güvenli ve eğlenceli yoludur. Ayrıca öğrenciler uluslararası gruplarımızın haftalık gezilerine katılma fırsatına sahiptir.

Program Başlangıç Tarihi : 30 Haziran - 28 Temmuz 2019       Süre: 2 Hafta

Ülke : FransaŞehir : Arcachon BayEğitim Dili : FransızcaOkul Türü : Yaz OkullarıKonaklama Türü : Aile YanıProgram Türü : Fransızca + SörfYaş Grubu : 12-18

Form

Video

Fotoğraflar (5)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız