CEI Centre d'Échanges Internationaux Saint-Malo French & Activity Summer Program eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

CEI ( Centre d'Échanges Internationaux ) 1947 yılında kurulmuştur. Hem çocuklar hem de yetişkinler için kültürlerarası eğitim programlarında 70 yıldan fazla deneyime sahiptir. Fransa’yı, kültürünü ve dilini keşfetmek veya çalışmak, seyahat etmek isteyen öğrencilere kaliteli uluslararası programlar sunmaktadır.

Program Brittany'de ünlü kâşifler ve denizcilerle dolu bir tarihe sahip Saint Malo bölgesinde gerçekleşir. St Malo'nun merkezi etkileyici taş surlara sahip bir kale ile çevrilidir.

Bu programda öğrenciler haftada 15 ders dil eğitimi alırlar. (Her biri 50 dakika olmak üzere günde 3 ders). Sınıflar maksimum 15 kişiden oluşur. Programın ilk gününde öğrencilerin dil seviyelerine (temel, orta veya ileri seviye) uygun eğitim vermek için bir sınav yapılmaktadır. Dersler anadili Fransızca olan öğretmenler tarafından işlenmektedir. Program sonunda öğrenciler bitirme sertifikası verilir.

Fransızca dil eğitiminin yanı sıra öğrenciler düzenlenen aktivite ve gezilere katılabilirler. Gezilerde Saint Malo’da Intra Muros’a rehberli tur yapılır. Denizaltı dünyası keşif gezileri düzenlenir. Mont Saint-Michel ve ortaçağdan kalma Dinan kenti ziyaret edilir. Zarif sahil beldesi Dinard'a tekne gezisi ve daha birçok etkinlik düzenlenmektedir.

Program Başlangıç Tarihi : 30 Haziran / 14 - 21- 28 Temmuz 2019     Süre : 2 - 4 Hafta

Ülke : FransaŞehir : Saint MaloEğitim Dili : FransızcaOkul Türü : Yaz OkullarıKonaklama Türü : Aile YanıProgram Türü : Fransızca + ActivityYaş Grubu : 12-18

Form

Video

Fotoğraflar (4)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız