CEI Centre d'Échanges Internationaux Saint-Malo French & Horse-Riding Summer Program eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

CEI ( Centre d'Échanges Internationaux ) 1947 yılında kurulmuştur. Hem çocuklar hem de yetişkinler için kültürlerarası eğitim programlarında 70 yıldan fazla deneyime sahiptir. Çalışmak, seyahat etmek veya Fransa’yı, kültürünü ve dilini keşfetmek isteyen öğrencilere kaliteli uluslararası programlar sunmaktadır.

Program Brittany'de ünlü kâşifler ve denizcilerle dolu bir tarihe sahip Saint Malo bölgesinde gerçekleşir. St Malo'nun merkezi etkileyici taş surlara sahip bir kale ile çevrilidir.

Bu programda öğrenciler haftada 15 ders dil eğitimi alırlar. (Her biri 50 dakika olmak üzere günde 3 ders). Sınıflar maksimum 15 kişiden oluşur. Programın ilk gününde öğrencilerin dil seviyelerine (temel, orta veya ileri seviye) uygun eğitim vermek için bir sınav yapılmaktadır. Dersler anadili Fransızca olan öğretmenler tarafından işlenmektedir. Program sonunda öğrenciler bitirme sertifikası verilir. Binicilik dersleri sabahları dil eğitiminin ardından Saint Malo’da seçilen binicilik kulübünde yapılmaktadır. ( Binicilik grupları en az 5 katılımcılı olmalıdır.) Eğitimler öğrencilerin seviyelerine göre düzenlenir. Program boyunca öğrenciler eğitim gördükleri atlarla ilgilenirler. Binicilik şapkaları kulüp tarafından sağlanır.

Öğrenciler eğitim programı dışında düzenlenen aktivite ve gezilere katılabilirler. Gezilerde Saint Malo’da Intra Muros’a rehberli tur yapılır. Denizaltı dünyası keşif gezileri düzenlenir. Mont Saint-Michel ve ortaçağdan kalma Dinan kenti ziyaret edilir. Zarif sahil beldesi Dinard'a tekne gezisi ve daha birçok etkinlik düzenlenmektedir.

Program Başlangıç Tarihi : 30 Haziran / 14 - 21 - 28 Temmuz / 11 Ağustos 2019            Süre : 2 Hafta

Ülke : FransaŞehir : Saint MaloEğitim Dili : FransızcaOkul Türü : Yaz OkullarıKonaklama Türü : Aile YanıProgram Türü : Fransızca + BinicilikYaş Grubu : 12-18

Form

Video

Fotoğraflar (4)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız