CEI Centre d'Échanges Internationaux Saint-Malo French & Multi-activity Summer Program eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

Brittany'deki bu ünlü destinasyon, ünlü kaşifleri, denizcileri ve kaçakçıları içeren uzun ve gururlu bir denizcilik tarihine sahiptir. St Malo'nun kalbi, etkileyici taş surlara sahip bir kale ile çevrilidir. Kalenin etrafında gezintiye çıkın ve muhteşem körfezi izleyin.

Bu programda öğrenciler haftada 15 derse katılırlar (her biri 50 dakika olmak üzere 3 ders). Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Yazılı sınavlar, uygun seviyeyi (temel, orta veya ileri seviye) belirlemek için ilk ders gününde yapılır. Dersler anadili Fransızca olan öğretmenler tarafından işlenmektedir. Program sonunda öğrenciler bitirme sertifikası alır.

Bu program 2 hafta yelkencilik ya da binicilik 1 ve ya 2 haftalık eğlenceli aktivitelerle birleştirilir. Sabah derslerinden sonra öğrencililer profesyonel ve iyi seçilmiş bir kulüpte haftada 5 gün öğleden sonraları yelkencilik ya da binicilik alıştırmaları yaparlar.

Maksimum güvenlik garanti edilir ve yelkencilik veya binicilik için ekipmanlar sağlanır. Ayrıca öğrenciler uluslararası gruplarımızın haftalık gezilerine katılma fırsatına sahiptir.

 

Program Başlangıç Tarihi:  30 Haziran - 28 Temmuz 2019   Süre: 3 - 4 Hafta

Ülke : FransaŞehir : Saint MaloEğitim Dili : FransızcaOkul Türü : Yaz OkullarıKonaklama Türü : Aile YanıProgram Türü : Fransızca + Multi ActivityYaş Grubu : 12-18

Form

Video

Fotoğraflar (4)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız