CIA Centre International d'Antibes French Language Camp in Antibes for Kids & Teens eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

1985’te kurulan Centre International d’Antibes, şimdi Fransa’da yabancı öğrenciler için en iyi Fransızca okullarından biridir. 34 yıllık deneyimiyle her sene 50 ülkeden 7000 öğrenciyi ağırlar. CIA her ihtiyaca yönelik: yetişkinler için kurslar, çocuklar ve gençler için dil kampları içinde Fransızca dersleri sunar.

Centre International d’Antibes en önemli destinasyonu olan Antibes’te genç insanları yaz okullarında, yurtlarında ve ailelerin yanında ağırlamaktadır. Deniz kıyısında konumlanmış 70.000 nüfuslu Antibes‘te çocukların ve gençlerin yollarını bulmaları kolaydır. Bu belki de Fransa’ya Fransızca öğrenmek, Akdeniz’in kıyısında Nice ve Cannes şehirlerinin arasında olan şehrin zenginliklerini keşfetmek için gelen çocuklara en iyi eğlence ve güvenlik anlaşmasını sunar.

Çocuklar ve gençler, dışarı çıkmaları için aileleri tarafından izin verilen (8-12 yaşları hariç) süreler dışında, 7 gün 24 saat denetim altındadır. CIA personelleri her türlü soruyu cevaplamak, oyun düzenlemek, yemeklere katılmak ve gençlere yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

Öğrenciler Fransızca dil eğitiminin yanı sıra; hafta sonu günü birlik (Lérins Islands, Nice ya da deniz temalı park) ya da hafta boyunca yarım günlük gezilere (Monaco, Cannes, Marineland vs), öğleden sonraları yelken veya çok sayıda spor organizasyonlarına ya da akşamları temalı yemeklere, dans, oyun ve gösterilere katılabilirler.

Kampüste yaşayan öğrenciler için plaj ve şehir merkezine ücretsiz servis sağlanmaktadır.

8 – 12 Yaş Program Başlangıç Tarihi: 23 Haziran – 24 Ağustos 2019

13 – 17 Yaş Program Başlangıç Tarihi: 7 Nisan – 26 Ekim 2019

Ülke : FransaŞehir : AntibesEğitim Dili : FransızcaOkul Türü : Yaz OkullarıKonaklama Türü : Aile Yanı  |  YurtProgram Türü : Genel FransızcaYaş Grubu : 8-12  |  13-17

Form

Video

Fotoğraflar (6)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız