CIA Centre International d'Antibes French Language Camp in Cannes for Kids and Teens eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

1985’te kurulan Centre International d’Antibes, şimdi Fransa’da yabancı öğrenciler için en iyi Fransızca okullarından biridir. 34 yıllık deneyimiyle her sene 50 ülkeden 7000 öğrenciyi ağırlamaktadır. CIA her ihtiyacı yönelik: yetişkinler için kurslar, çocuklar ve gençler için dil kampları içinde Fransızca dersleri sunar.

Cannes sade halk plajlarına, sevimli ve hesaplı kafelere sahiptir. Küçük dükkânlar genç insanlara gerçekten misafirperverdir. Öğrenciler burada huzurlu bir şekilde kalırken, yerel halkla bağlantı kurarak Fransızcayı konuşurken öğrenecek.

Çocuklar ve gençler, dışarı çıkmaları için aileleri tarafından izin verilen süreler dışında, 7 gün 24 saat denetim altındadır. CIA personelleri her türlü soruyu cevaplamak, oyun düzenlemek, yemeklere katılmak ve gençlere yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

Öğrenciler Fransızca dil eğitiminin yanı sıra; hafta sonu günü birlik (Lérins Islands, Nice ya da deniz temalı park ) ya da hafta boyunca yarım günlük gezilere (Monaco, Cannes, Marineland vs), öğleden sonraları yelken veya çok sayıda spor organizasyonlarına ya da akşamları temalı yemeklere,  dans, oyun ve gösterilere katılabilirler.

Kampüste yaşayan öğrenciler için plaj ve şehir merkezine ücretsiz servis sağlanmaktadır.

Program Başlangıç Tarihi : 30 Haziran - 17 Ağustos 2019

Ülke : FransaŞehir : CannesEğitim Dili : FransızcaOkul Türü : Yaz OkullarıKonaklama Türü : Aile Yanı  |  YurtProgram Türü : Genel FransızcaYaş Grubu : 13-17

Form

Video

Fotoğraflar (3)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız