CIA Centre International d'Antibes French Language Camp in Juan-Les-Pins for Kids and Teens eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

1985’te kurulan Centre International d’Antibes, şimdi Fransa’da yabancı öğrenciler için en iyi Fransızca okullarından biridir. 34 yıllık deneyimiyle her sene 50 ülkeden 7000 öğrenciyi ağırlar. CIA her ihtiyacı yönelik: yetişkinler için kurslar, çocuklar ve gençler için dil kampları içinde Fransızca dersleri sunar.

Centre International d’Antibes en önemli destinasyonu olan Antibes’te genç insanları yaz okullarında, yurtlarında ve ailelerin yanında ağırlamaktadır. Deniz kıyısında konumlanmış 70.000 nüfuslu Antibes‘te çocukların ve gençlerin yollarını bulmaları kolaydır. Bu belki de Fransa’ya Fransızca öğrenmek, Akdeniz’in kıyısında Nice ve Cannes şehirlerinin arasında olan şehrin zenginliklerini keşfetmek için gelen çocuklara en iyi eğlence ve güvenlik anlaşmasını sunar.

Bu program dahilinde Hotel-Club Castel Arabel’de konaklayacak olan öğrenciler; haftasonu günü birlik (Saint-Tropez, Aix-en-Provence, Aquaplash) ya da hafta boyunca yarım günlük gezilere (Cannes, Monaco, Nice), öğleden sonraları, yelkencilik, kürek sörfü, havuzda tüplü dalışa giriş, tekne gezileri, karting, laser tag, zumba kursları ve yemek sınıfları, akşamları barbekü, oyunlar ve gösterilerden oluşan programlara katılabilirler.

Program Başlangıç Tarihi: 23 Haziran – 17 Ağustos 2019

Ülke : FransaŞehir : Juan-les-pinsEğitim Dili : FransızcaOkul Türü : Yaz OkullarıKonaklama Türü : OtelProgram Türü : Genel FransızcaYaş Grubu : 13-17

Form

Video

Fotoğraflar (4)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız