French in Normandy Junior Summer Camp eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

1989 yılından beri Avrupa’nın en iyi Junior yaz kamplarından birisi olarak kabul edilen Camp Rialp ile işbirliği içerisinde oluşturulan yaz kampı, Fransa’nın güneyinde bulunan Andorra’nın doğa ile iç içe olan Incles Dağ Tatil Köyü’nde düzenlenmektedir.

Program öğrencilere gündüzleri Fransızca öğretmek ve öğleden sonraları çok çeşitli aktiviteler ile onları eğlendirirken aynı zamanda öğrendiklerini pratik yapmaları üzerine tasarlanmıştır.

Öğrenciler seviyelerine uygun sınıflarda okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere 4 becerinin tümünü kapsayan aktif bir iletişim ve uygulama esaslı öğrenme ortamı içerisinde dil becerilerini geliştirirler.

Sabah dersleri sonrasında öğrenciler Macera - Basketbol - Futbol - Motokros - Golf - At Binme - Şarkı Söyleme - Dans -  Ekstrem-Karting - Tenis/Kürek - Bisiklet - Robotik - Oyunculuk arasından tercih ettikleri aktiviteler için ilgili gruplara katılırlar. Akşamlar ise disko, karaoke, sinema kulübü ve DJ, dans, video, illüzyon dersleri gibi hem eğlendiren, hem de aynı zamanda çeşitli beceriler kazandıran aktiviteler ile doludur.

Camp Rialp yaz kampı bölgenin en güzel ve donanımlı otellerinden birisi olan 4 yıldızlı EUROSKI OTEL’de yapılacaktır. Otel bu süre içerisinde sadece kamp öğrencilerine açık olacaktır.

Ülke : FransaŞehir : RouenEğitim Dili : FransızcaOkul Türü : Yaz KamplarıKonaklama Türü : OtelProgram Türü : Genel FransızcaYaş Grubu : 6-16

Form

Video

Fotoğraflar (9)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız