French & Sports Summer Camp eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

İrlanda, İngilizce öğrenmek ve İrlanda kültürünü tanımak isteyen öğrenciler için güvenli ve misafirperver bir ülkedir. Bu programda öğrenciler çocuklu bir ailenin yanında tam pansiyon esasında konaklarlar. Konakladıkları ailenin yanında İrlanda’daki günlük hayatı deneyimleme ve yeni insanlarla tanışma fırsatı bulurlar. Öğrencilerin, yanında konaklayacakları ailelerin seçimi çok önemlidir. Aile seçimleri eğitim kurumu tarafından titizlikle yapılır. Programın ilk gününde öğrenciler yerel koordinatörler tarafından program detayları hakkında bilgilendirilirler. Ayrıca koordinatörlere acil durumlarda 24 saat ulaşılabilirler.

Bu program bir dil eğitiminin içermez. Öğrenciler ailelerin yanında ve şehirde günlük hayatı deneyimleyerek İngilizce dil seviyelerini yükseltirler. Programda aileler tarafından çeşitli aktiviteler düzenlenir. Bu aktiviteler öğrencilerin dil gelişimine katkı sağlar. Bu yüzden öğrencilere aktivitelere katılmaları tavsiye edilir.

Katılımcıların programa daha kolay adapte olabilmeleri için daha önce yurtdışına seyahat etmiş olmaları beklenir. Bu programa katılmak isteyen öğrencilerin en az 2 yıl İngilizce dil eğitimi almış olmaları gerekmektedir. Program içeriğine öğrencilerin Cork Havalimanı'ından geliş gidiş transferleri dâhildir.

Program Başlangıç Tarihi : 7 Temmuz 2019        Süre : 2 - 3 Hafta

Ülke : FransaŞehir : Vichy | MâconEğitim Dili : FransızcaOkul Türü : Yaz KamplarıKonaklama Türü : YurtProgram Türü : Fransızca + SporYaş Grubu : 13-17

Form

Fotoğraflar (6)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız