IH International House Nice Teenage Summer Camp eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

Program Nice’in merkezine yürüyerek 30 dakika uzaklıkta, sahile ise sadece 15 dakika mesafede bulunan Estienne d’Orves High school da gerçekleştirilir. Uzun yıllardır yaz kampı olarak kullanılan tesiste, öğrenciler 2 ya da 3 kişilik, özel banyolu odalarda misafir edilirler. Bu devlet okulunun büyük ve aydınlık kafeteryası ve büyük sınıfları öğrencilerin sıkılmadan eğitim almaları için idealdirler.

Genç öğrencilerle çalışmaya çok alışkın ve deneyimli Fransızca/İngilizce öğretmenleri haftada 20 veya 24 derslik program çerçevesinde maksimum 15 öğrencili sınıflarda verdikleri derslerle öğrencilerin konuşma- yazma- dinleme becerilerini geliştirirler. Şehirde okul tarafından düzenlenen oyunlar ve plaj aktiviteleri programa dâhildir.

Öğrenciler ayrıca parasailing, karting, laser game ve scuba diving gibi ücretli etkinliklerden de yararlanabilirler.

Öğrenciler için hafta sonları Monaco, Antibes, Cannes ve Lérins Adalarına geziler organize edilmektedir. Ayrıca öğrenciler Aquasplash ve Marineland gibi Temalı Parkları da gezebilirler.

Programa üç öğün yemek dâhil olup her öğleden sonra ve akşam gözetmen eşliğinde sosyal programlar organize edilir. Hafta sonları ise ücretli gezilere katılmak mümkündür.

Program Başlangıç Tarihi : 30 Haziran - 3 Ağustos 2019    Süre : 1- 5 Hafta

Ülke : Fransa Şehir : NiceEğitim Dili : İngilizce | FransızcaOkul Türü : Yaz KamplarıKonaklama Türü : YurtProgram Türü : Genel Fransızca | Genel IngilizceYaş Grubu : 10-16

Form

Video

Fotoğraflar (4)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız