LSF Learn French in South of France Junior Camp eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

LSF Learn French 1996’dan beri gençler için Fransızca kampları düzenlemektedir. Bu program Montpellier’de Fransızca öğrenirken eğlenceli ve güvenli bir tatil geçirmek isteyen öğrenciler tasarlanmıştır. Derslerin gerçekleşeceği Ecole St. François Régis (SFR) 12 adet tam donanımlı geniş sınıflara sahiptir. Okulun sağladığı teknolojilerle interaktif bir eğitim sağlanmaktadır.

Yaz boyunca süren programda her Pazartesi yeni bir kurs başlar. Programda haftalık 20 saat Fransızca dil eğitimi verilir. Sabahları yapılan dil kurslarının ardından öğrenciler, öğleden sonra ve akşamları düzenlenen aktivitelere katılabilirler. Aktiviteler plaj sporlarını, şehir yürüyüşlerini, atölyeleri, kapalı ve açık alan sporlarını, temalı eğlenceleri içermektedir. Ayrıca bu programda her hafta tam ya da yarım günlük geziler (Avignon/Pont du Gard, Sète, Nîmes, the Camargue, Grotte de Clamouse/St Guilhem-le-Désert, la Bambouseraie) düzenlenir.

Program Başlangıç Tarihi : 23 Haziran 2019

Ülke : FransaŞehir : MontpellierEğitim Dili : FransızcaOkul Türü : Yaz KamplarıKonaklama Türü : Aile Yanı  |  YurtProgram Türü : Genel FransızcaYaş Grubu : 11-16

Form

Video

Fotoğraflar (7)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız