Paris French Language Center eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

Dil eğitimlerinin verildiği Paris merkezi 13. Bölgede “Quartier de la Gare” yakınında yer almaktadır. Dil merkezinden market, restoran, park, alışveriş merkezi ve müze gibi birçok önemli noktaya ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Dil merkezinin sınıfları üst düzey teknik donanıma sahiptir. Öğrenciler Fransızca Dil Merkezinin programlarına katılarak kurumun deneyimlerinden ve etkili öğretim metotlarında yararlanabilirler.

Dil Merkezi bünyesinde “FLE” (French as a Foreign Language) yeterliliğine sahip tecrübeli öğretmenler eğitim vermektedir. Eğitim programları Fransızca öğrenme sürecinin okuma, yazma, dinleme, konuşma ve anlama gibi tüm süreçlerini kapsar. Dil Merkezinde Fransızca dersleri, öğrencilerin seçimine ve tercihlerine göre haftada 5, 10, 15, 20 ya da 25 saat olacak şekilde birebir Genel Fransızca eğitimleriyle yapılır. Öğrencilere programların başlangıcında seviye belirleme testi uygulanır. Dil seviyelerine göre eğitim programları belirlenir. Kurs sonunda ise öğrencilere bitime sertifikası verilir.

Fransızca Dil Merkezinin programları konaklama içermemektedir. 

Eğitim materyalleri kurum tarafından temin edilir. Öğrenciler program süresince yardım ve destek için 24 saat acil durum telefonlarına ulaşabilirler.

Ülke : FransaŞehir : ParisEğitim Dili : FransızcaOkul Türü : Dil OkullarıProgram Türü : Bire Bir Dersler | Genel FransızcaYaş Grubu : 16+

Form

Video

Fotoğraflar (10)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız