Riviera French Institute Junior Summer Camp eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

Riviera French Institute Dil okulu, eğitim, eğlence ve ilgi çekici programlar sağlama konusunda çok fazla deneyime sahip yetişkinler ve çocuklar için yüksek kaliteli öğrenme programları ve etkinlikleri konusunda uzman bir kurumdur.

Okulun uyguladığı eğitim metodları ve programları her seviyeden öğrencinin İngilizce veya Fransızca seviyelerini ileriye taşımak konusunda çok başarılıdır. Okulun eğitim alan öğrencileri doğru biçimde ve bire bir takip ederek durumlarına direkt katkı sağlamak yönündeki tercihi her zaman başarılı ve memnun edici sonuçlar üretmektedir.

Kursları, aktiviteleri, gezileri ve konaklama imkânlarını düzenleyen Riviera French Institute, dünyanın en güzel bölgelerinden birinde konaklarken keyifli bir eğitim almanız için her türlü desteği sağlamaktadır.

Bu program dahilinde öğrencilere Genel Dil Eğitimi ile diğer eğlence olanaklarının yanı sıra her hafta tam günlük ve yarım günlük geziler organize edilmiştir.

Program Başlangıç Tarihi : Temmuz - Ağustos       Süre : 1 - 4 Hafta

Ülke : FransaŞehir : CannesEğitim Dili : FransızcaOkul Türü : Yaz KamplarıKonaklama Türü : Aile YanıProgram Türü : Genel FransızcaYaş Grubu : 8-17

Form

Video

Fotoğraflar (5)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız