Riviera French Institute Junior Winter Camp eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

Riviera French Institute Dil okulu, eğitim, eğlence ve ilgi çekici programlar sağlama konusunda çok fazla deneyime sahip yetişkinler ve çocuklar için yüksek kaliteli öğrenme programları ve etkinlikleri konusunda uzman bir kurumdur.

Okulun uyguladığı eğitim metodları ve programları her seviyeden öğrencinin İngilizce veya Fransızca seviyelerini ileriye taşımak konusunda çok başarılıdır. Okulun eğitim alan öğrencileri doğru biçimde ve bire bir takip ederek durumlarına direkt katkı sağlamak yönündeki tercihi her zaman başarılı ve memnun edici sonuçlar üretmektedir.

Kursları, aktiviteleri, gezileri ve konaklama imkânlarını düzenleyen Riviera French Institute, dünyanın en güzel bölgelerinden birinde konaklarken keyifli bir eğitim almanız için her türlü desteği sağlamaktadır.

Bu program dahilinde öğrencilere gündüz kayak ve snowboard olanakları sunulurken akşamları ise Genel Dil Eğitimi verilmektedir.

Kayak malzemeleri okul tarafından ücretsiz olarak temin edilir. Güvenlik programın tüm anlarında 7/24 azami hassasiyetle uygulanmaktadır.

Program Başlangıç Tarihi : Ocak - Şubat       Süre : 1 - 2 Hafta

Ülke : FransaŞehir : CannesEğitim Dili : FransızcaOkul Türü : Kış KamplarıKonaklama Türü : ChaletProgram Türü : Genel Fransızca + Kayak - Snowboard | Genel İngilizce + Kayak - Snowboard Yaş Grubu : 8-17

Form

Video

Fotoğraflar (7)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız