USA Summer Homestay Program eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

Aile yanında konaklama programı öğrencilerin Amerikan bir ailenin üyesi olarak yaşarken dil pratiği yapmalarını, yeni yaşam tarzlarını ve kültürleri öğrenmelerini sağlar.

Bu program kapsamında dil eğitimi verilmemektedir. Hedeflenen, program süresince öğrencilerin yerel ailelerin yanında konaklayarak onlarla kurduğu iletişimle İngilizcelerini gün geçtikçe geliştirmeleridir. Öğrenciler program süresince yanında konakladıkları ailelerin bir üyesi olarak onların yaşamlarına katılırlar. Aileyle yaşama adapte oldukça hızlıca yeni kelimeler öğrenip daha konuşkan, insanları daha iyi anlayan ve kendilerinden daha açık bir şekilde bahsedecek İngilizceye sahip hale gelirler.

Öğrencilerin konaklayacağı aileler Amerika’nın herhangi bir şehrinde olabilir. Aile seçimleri öğrenciler için en uygun olacak şekilde eğitim kurumu tarafından gerçekleştirilir. Aile yanında konaklamalar tam pansiyon esasında yapılır. Öğrencilerin havalimanına geliş ve dönüş transferleri aile tarafından gerçekleştirilir. Öğrenciler acil durumlarda 24 saat yerel koordinatörlerle iletişime geçebilirler.

Katılımcıların programa daha kolay adapte olabilmeleri için daha önce yurtdışına seyahat etmiş olmaları beklenir. Bu programa katılmak isteyen öğrencilerin en az 1 ya da 2 yıl İngilizce dil eğitimi almış olmaları gerekmektedir.

Program Başlangıç Tarihi : Temmuz 2019        Süre : 3 - 4 Hafta

Ülke : Amerika Eğitim Dili : İngilizceOkul Türü : Tatil ProgramlarıKonaklama Türü : Aile YanıYaş Grubu : 14-17

Form

Fotoğraflar (8)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız