V.C. France Advanced Adventure Camp eğitim, Mosaic
English Version
Arama Tercihlerine Geri Dön

Village Camps 48 yıllık deneyimiyle genç öğrenciler için heyecan verici yaz kampları düzenlemektedir. Öğrenciler için en iyi seçeneklerin sunulduğu bu kamplara her yıl 30 farklı ülkeden katılım sağlanır. Village Camps’in yaz kamplarına katılan öğrenciler maceranın bir parçası olurken yeni arkadaşlar edinirler.

Yaz kampı muhteşem bir vadide bulunan Ardèche Doğa Parkının içinde yer almaktadır. Kampın bulunduğu bölgede Güney Fransa’nın güneşli iklimi görülür. Konaklama modern ve her hava durumuna uygun çadırlarda tam pansiyon esasında sağlanmaktadır. Çadırların içinde rahat yataklar bulunur. Kampta duş sistemi ve yemek alanları mevcuttur. Her kampçı yaş ve cinsiyetine göre bir danışman gözetiminde çadırlara yerleştirilir. Eğitimler bina dışında, sınıf ekipmanlarına sahip bir alanda yapılmaktadır. Merkez binada revir, aktivite ve yemek alanları bulunmaktadır.

Gelişmiş macera kampı bir önceki yıl macera kampına katılmış öğrencileri kabul etmektedir. Kamp önceki yıla göre daha zorlu aktiviteleri içermektedir. Bu aktiviteler canyoning (zorlu aşamalarla kanyon geçiş aktivitesi), ip inişiyle mağara keşfi, nehir turu ve liderlik eğitimini içerir. Ardèche Vadisine uzanan nehirde 3 gün süren macera, kampın öne çıkan etkinliğidir. Öğrenciler nehir turu için kano ve kayak teknikleri üzerine eğitmenler tarafından çalıştırılırlar. Ayrıca bu turda bir gece nehir kıyısında konaklama fırsatı bulurlar.

Gelişmiş macera kampının dışında öğrenciler düzenlenen aktivitelere ve gezilere de katılabilirler. Geziler yerel etkinliklere ve hava koşullarına göre düzenlenmektedir. Gezi günlerinde su parkına, Vallon Pont d’Arc bölgesine ve alışveriş için Avignon şehrine gidilir. Öğrenciler öğleden sonra düzenlenen el işi ve sanat, basketbol, plaj partisi, futbol, kano, kürek sörfü, yüzme, voleybol vb. etkinliklere katılabilirler. Kampta aktivitelerden geriye kalan zamanlarda spor turnuvaları, yetenek geceleri vb. eğlenceli etkinlikler düzenlenmektedir.

Bu programda dil eğitimi verilmemektedir.

Program Başlangıç Tarihi : 30 Haziran / 14 Temmuz 2019             Süre : 2 Hafta

Ülke : FransaŞehir : ArdecheOkul Türü : Yaz KamplarıKonaklama Türü : Kamp / ÇadırProgram Türü : Temalı KurslarYaş Grubu : 13-17

Form

Video

Fotoğraflar (10)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer Ülkeler için Tıklayınız